Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24594
Stary 16.02.2018, 21:47
Zejdźcie już z tego Ondraska.

Może jakiś pogrzeb bliskiej osoby albo coś w tym stylu?

Nikt nie opuszcza drużyny w trakcie sezonu z błahych powodów. Głupio tak pisać, jak się nie zna szczegółów.
Odpowiedz cytując