|
Spodziewam się lepszej gry. Chłopaki jeszcze trochę są zajechani po obozie i w Gdańsku dreptali po tym boisku, nie wszystkich piłka się słuchała, ale z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej. Tak od 3-4 kolejki forma powinna być już optymalna. A tymczasem 3 punkty mogą być po bramce na 1-0 w 90 minucie wepchniętej dupą - byle nie tracić kontaktu z drużynami, które są w najbiższym sąsiedztwie w tabeli.
. .
|