Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 16.02.2018, 13:02
Spodziewam się lepszej gry. Chłopaki jeszcze trochę są zajechani po obozie i w Gdańsku dreptali po tym boisku, nie wszystkich piłka się słuchała, ale z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej. Tak od 3-4 kolejki forma powinna być już optymalna. A tymczasem 3 punkty mogą być po bramce na 1-0 w 90 minucie wepchniętej dupą - byle nie tracić kontaktu z drużynami, które są w najbiższym sąsiedztwie w tabeli.
..
Odpowiedz cytując