Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#869
Stary 16.02.2018, 09:50
Bo powinno być 10 drużyn max w systemie 4 mecze z każdym co by dało 36 kolejek. Więcej kasy do podzielenia na mniejszą ilość klubów i odrobinę lepszy poziom.
Poszerzając ligę albo zostawiając 16 zespołową gówno zmienimy.
Odpowiedz cytując