Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#867
Stary 16.02.2018, 09:32
Cytat:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...eniony/0kchr1l

w skrócie: Zostaje ESA37, za to ze spadającymi trzema ostatnimi drużynami z ligi i zaostrzenie wymogów licencyjnych dla pierwszoligowców.
To są jakieś jaja. Skoro faktycznie dla obradujących mądrali główny problem podniesienie jakości = podniesienie poziomu infrastruktury, a nie widzą żenującego poziomu sportowego, to ja nie mam pytań. Piękne stadiony, na które nikt nie przyjdzie bo poziom widowiska do tego nie zachęca. Chyba, że oni boją się nazywać rzeczy po imieniu i nie powiedzą wprost: nie powiększamy liczby drużyn Panie Prezesie klubu X czy Y, bo poziom sportowy który prezentuje Pana klub, nie upoważnia do gry na najwyższym stopniu rozgrywkowym.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując