Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12668
Stary 15.02.2018, 20:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oby oby. W tym momencie sezonu raczej niewielu szkoleniowców jest wolnych, a Ramirez sobie na pewno podbil notowania w Hiszpanii po pobycie u nas.
Ale to Recreativo, to chyba jeszcze niżej notowane niż zespoły, które do tej pory prowadził. Okolice spadkowe tamtejsze 3 ligi...?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując