Karherop napisał(a):

|
Oby oby. W tym momencie sezonu raczej niewielu szkoleniowców jest wolnych, a Ramirez sobie na pewno podbil notowania w Hiszpanii po pobycie u nas.
|
Ale to Recreativo, to chyba jeszcze niżej notowane niż zespoły, które do tej pory prowadził. Okolice spadkowe tamtejsze 3 ligi...?