Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24585
Stary 14.02.2018, 23:39
Stjepanović to był dużo słabszy piłkarz wg mnie niż Basha. W dodatku kontuzja Stjepanovicia nie miała nic wspólnego z tym, że często go rozkładało. Po prostu złapał jedną ale za to niezwykle poważną kontuzję. Miał pecha. W poprzednim sezonie przed kontuzją grał od dechy do dechy, w następnych klubach jeśli sportowo było ok to też grał. W Śląsku też pierwszy skład. Ciężko o nim mówić, że był/jest szklany.
Odpowiedz cytując