Temat
:
[XXIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 17 Lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
Od: 04.2016
Offline
#
11
13.02.2018, 23:52
wszystko ok tylko co do grafik to Cuesta chyba jest zdolny do gry, już w meczu z Lechią był na ławce zamiast Chorążki. Po za tym Brożek ma 2 asysty a nie jedną (obie w meczu derbowym)
kalafior1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalafior1993
Znajdź inne posty napisane przez kalafior1993