|
Tym razem (z resztą jak zwykle) nic nie mają, nic nie wiedzą i co za tym idzie nic nie mogą... A już najpewniej nie potrafią.
Co do dziennikarstwa samego w sobie, to większość tych gości jest z łapanki, bez merytorycznego przygotowania, zadają monotonne pytania, przeprowadzają byle jaki wywiady i nie mają żadnego pomysłu na siebie, nie mówiąc już o artykułach. Od przypadku do przypadku dostaną "newsa" i na tym jadą, a że ogólnie ludzie sami mają możliwość dowiedzieć się o wiele więcej niż kiedyś, to weszła fala pustych informacji z fikuśnymi nagłówkami, typu "clickbait". Miga spędził tydzień z Wisłą podczas przygotowań w Hiszpanii i powstało z tego 0 (słownie: zero) ciekawego info.
Co do inwestora, to już nasi detektywi wytropili podstawowy ślad, a że nikt już na forum więcej dowiedzieć się nie może, no bo jak, to i wiadomości na onetach nie będzie, do czasu aż zarząd sam będzie o tym mówił.
|