Temat
:
[XXI KOLEJKA] Lechia Gdańsk - WISŁA Kraków, 10 Lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
225
12.02.2018, 18:28
s1mone
napisał(a):
http://www.wislaportal.pl/34049,Licz...a___Wisla.html
Tyle mam
Hmm dla mnie najbardziej nie pokojaca statystyka to szybkość naszych graczy... Nie całe 31km/h podczas gdy ten gówniarz z Płocka miał prawie 35 km/h...
Ostatnio edytowane przez wiertar : 12.02.2018 o godz. 19:20.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar