Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2018, 11:42
O 4 miesjca w osemce bijemy sie my, Arka, Korona, Zaglebie, Plock i mysle ze Slask i zydy - ktorzy dolacza za 1-2 kolejki.

O ile Arke i Korone mamy u siebie to koncowka rundy w naszym wykonaniu powoduje ze w niezbyt rozowych barwach widze ten awans do gornej osemki.
Raczej bym proponowal nastawiac sie na kiepski sezon, zwlaszcza ze konczymy runde mocno, bo Legia, Lech i Kaziu Moskal na wyjezdzie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując