Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24573
Stary 11.02.2018, 23:16
Abstrahując od kwestii wyboru między Głową a Wasylem, to oglądając wywiad z Arkiem nasuwa mi się tylko jedno słowo - klasa. Zyczyłbym sobie, żeby więcej tego typu ludzi grało dla Wisełki w przyszłości, a Arek zdecydownie powinien zostać w klubie na jakiejś adekwatnej funkcji.
Odpowiedz cytując