|
Abstrahując od kwestii wyboru między Głową a Wasylem, to oglądając wywiad z Arkiem nasuwa mi się tylko jedno słowo - klasa. Zyczyłbym sobie, żeby więcej tego typu ludzi grało dla Wisełki w przyszłości, a Arek zdecydownie powinien zostać w klubie na jakiejś adekwatnej funkcji.
|