Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 11.02.2018, 19:36
Oczywiście, że Wisła Carrillo a Wisła Kiko, to dwa światy, i nie raz wczorajszą Wisłę oglądało się przyjemnie, z nadzieją na lepsze jutro, tylko głupiec stwierdzi inaczej. Być może przez właśnie Bartkowskiego oceniam defensywę źle, bo to co Peszko z nim robił, to jakaś parodia. Mam nadzieję, że z Arką wyjdzie już Palcić
Odpowiedz cytując