Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24571
Stary 11.02.2018, 14:48
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nikt mi nie odpowiedział w meczowym nt. Głowackiego. Na krakowskiej wyborczej napisali, że po prostu trener posadził go na ławie. Imo Głowa>Wasyl.
Bardzo odważna teza po ilości minut, jaką rozegrał Wasyl. Wydaje mi się, że na korzyść Wasyla przemawia jego przydatność przy ofensywnych SFG i chyba jest jednak szybszy od Głowy
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 11.02.2018 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując