czaro napisał(a):

|
Nikt mi nie odpowiedział w meczowym nt. Głowackiego. Na krakowskiej wyborczej napisali, że po prostu trener posadził go na ławie. Imo Głowa>Wasyl.
|
Bardzo odważna teza po ilości minut, jaką rozegrał Wasyl. Wydaje mi się, że na korzyść Wasyla przemawia jego przydatność przy ofensywnych SFG i chyba jest jednak szybszy od Głowy