|
Pominąłeś sytuacje Małeckiego, gdy mu spadła piłka na 10 metrze i przypieprzył w trybuny.
Moim zdaniem mieliśmy troszkę lepsze sytuacje niż Lechia, więc to był taki remis ze wskazaniem na nas. A Lechia chce wrócić do ósemki i wcale bym się nie zdziwił jakby po tym meczu zaczęła ostro punktować.
|