Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 11.02.2018, 10:29
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Kompromitują się hejterzy nie bardziej niż komentatorzy wczorajszego meczu. To trzeba być ślepym, żeby pisać o słabej grze Wisły na wyjeździe , gdzie rywal posiada leszych piłkarzy od naszych. Do momentu strzelenia gola to my przeważaliśmy. Potem Lechia mocniej dociska. Po wyrównaniu i gra się wyrównała. Za to w 2. połowie to my praktycznie atakowaliśmy, a nie Lechia. Do 16. metra ich klepalismy aż miło. Tak jak to już ktoś powiedział, gra przypominała taktykę Moskala. Dużo podań do szesnastki a potem trochę brak pomysłu na wykończenie. Trzeba szanować ten 1 pkt.
I oddaliśmy jeden celny strzał w całym spotkaniu !!!.
Niektórzy prezentują w swoich wypowiedziach poziom zatwardziałej głupoty bo jak inaczej można odnieść się do twierdzeń, że już po pierwszym spotkaniu o punkty widać zdecydowaną poprawę w grze w stosunku do tego co zespół prezentował za Ramireza, tak jak Ci którzy oceniają po pierwszym występie nowego zawodnika.

Problem tej drużyny jest taki, że brakuje w niej jakości, mamy skrzydłowych tylko z nazwy etc. Tego stanu nie zmieni żaden trener. Te wszystkie problemy, które miała drużyna prowadzona przez Ramireza nie znikły z pojawieniem się nowego szkoleniowca, z prostej przyczyny dysponujemy tym samym materiałem ludzkim.
Odpowiedz cytując