Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 10.02.2018, 22:52
Bartkowski, Mały i Bogus najslabsi.

Cywka na plus, Mitrovic na minus.

Źle nie bylo, szkoda ze strzelili Nam bramke, ale Stolarski na prawej robił co chcial, tak samo Peszko na lewej. W nastepnym meczu spodziewam sie Palcica i Imaza. Imaz sam zrobil wiecej niz Maly i Boguś
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując