|
Bartkowski, Mały i Bogus najslabsi.
Cywka na plus, Mitrovic na minus.
Źle nie bylo, szkoda ze strzelili Nam bramke, ale Stolarski na prawej robił co chcial, tak samo Peszko na lewej. W nastepnym meczu spodziewam sie Palcica i Imaza. Imaz sam zrobil wiecej niz Maly i Boguś
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|