Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.02.2018, 22:49
Moje przemyślenia. Ogólnie czuje rozczarowanie po tym meczu.

Plusy:
- gra Arsenicia, Cywki, Lloncha, Imaza i Carlitosa
- gra po ziemi, przejścia z obrony do ataku
- brak lag na Carlitosa
- dużo gry z pierwszej piłki, próba gry wg schematów
- duże posiadanie piłki, widać było zirytowanie rywali
- poprawa gry defensywnej
- lepszy Małecki niż jesienia
- środek pola (poza Mitroviciem)

Minusy:
- MITROVIĆ - jego grę opiszę jednym słowem: kryminał. Nonszalancja Pereza. Nie wraca się po stratach. Fatalne decyzje. Bardzo duże rozczarowanie.
- mała ilość graczy zaangażowana w atak = mała ilość okazji strzeleckich
- taktyka 4-3-3 jest bardzo, bardzo defensywna
- brak strzałów, nie prowokowano nawet bramkarza do popełnienia błędu
- dopuszczenie do nerwowej końcówki meczu
- mało efektywny pressing

I na końcu: w przeciwieństwie do tego co mówił Carrillo, to drużyna w końcówce ewidentnie grała na remis. Spodziewałem się dużo bardziej odważnej i ofensywnej gry. Mamy 11 ofensywnych graczy w kadrze, a zamierzamy wykorzystywać ich tylko na 3 pozycjach. Czekam na mecz z Arka i licze ze u siebie bedziemy grac inaczej. Debiut oceniam na -4.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.02.2018 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując