Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 10.02.2018, 22:37
Jak taką grę nazywasz gównem to jak nazwać to co graliśmy za Kiko?

Halo, pobudka, era Cupiała się skończyła dawno temu.

Fajnie próbowali grać piłką na jeden kontakt, po ziemi.
Przyjemnie się to oglądało.
Z tyłu zorganizowani.

Każdą piłkę niemal z tyłu próbowali wyprowadzać, nie wybijali po autach.
Celność podań bodaj na 81%.
W tym wiele do przodu.
Odpowiedz cytując