|
Jak taką grę nazywasz gównem to jak nazwać to co graliśmy za Kiko?
Halo, pobudka, era Cupiała się skończyła dawno temu.
Fajnie próbowali grać piłką na jeden kontakt, po ziemi.
Przyjemnie się to oglądało.
Z tyłu zorganizowani.
Każdą piłkę niemal z tyłu próbowali wyprowadzać, nie wybijali po autach.
Celność podań bodaj na 81%.
W tym wiele do przodu.
|