Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12663
Stary 10.02.2018, 17:46
Oj Kaziu i po co ci ta Sandecja była? Może urwie komuś punkty może i wygra mecz albo dwa,ale to maks...Mógłby sobie siedzieć w takiej Niecieczy i coś tam budować,ale działacze niecierpliwi
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując