Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5325
Stary 10.02.2018, 13:19
donecki napisał(a):Wyświetl post
A gdzie to prezes mowila ze kilkunastokrotnie wzrosnie��
Ja to bym chcial paresetnie bo budzet to my mamy najwyzej 7 cyfrowy
Tu:
Prezes Marzena Sarapata dla Interii napisał(a):
Ale dla nas najważniejsze jest znalezienie sponsora, który pozwoli walczyć nam o najwyższe cele. Cały czas to robimy, prowadzimy rozmowy z takimi podmiotami, które będą w stanie podnieść nasz budżet kilkunastokrotnie. To na pewno potrwa, ale jesteśmy w trakcie rozmów. Jeżeli się porozumiemy, to nie będzie już mowy o żadnych długach, a tylko o walce o najwyższe sportowe cele.
https://eurosport.interia.pl/klub-wi...-1,nId,2415794
Odpowiedz cytując