Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 08.02.2018, 22:49
ja dzis tylko 3 - caly czas mam w pracy zwyczaj - ze paczek to jedyna drozdzowka- wiec jem codziennie rano jako przystawka zeby " nie palic na czczo " ...dzis byl jedyny dzien w roku ze po 2 paczkach mialem mega zgage i zjadlem drugiego tylko dlatego ze zostalem poczestowany i glupio bylo odmowic kobiecie ....ogolnie to dzis - jak co roku sa najgorsze- najochydniejsze i najbardziej badziewne i nie swieze paczki w roku ....
Powód: JżS
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 08.02.2018 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując