|
ja dzis tylko 3 - caly czas mam w pracy zwyczaj - ze paczek to jedyna drozdzowka- wiec jem codziennie rano jako przystawka zeby " nie palic na czczo " ...dzis byl jedyny dzien w roku ze po 2 paczkach mialem mega zgage i zjadlem drugiego tylko dlatego ze zostalem poczestowany i glupio bylo odmowic kobiecie ....ogolnie to dzis - jak co roku sa najgorsze- najochydniejsze i najbardziej badziewne i nie swieze paczki w roku ....
Powód: JżS
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 08.02.2018 o godz. 22:50.
|