ashkeczup napisał(a):

|
Nie sprecyzowałem. Chodziło mi oczywiście o klauzule odstępnego
|
W Hiszpanii masz kosmiczne klauzule po 500-600mln€ obecnie, bo tam jest obowiązek klauzul w kontraktach piłkarzy, Neymar też miał kosmiczną, ale PSG postanowiło polecieć w kosmos i zapłaciło 222mln€, ogólnie klauzula dla klubu też nie jest niczym złym, tylko musi wynosić jakąś 2-krotność realnej wartości piłkarza, typu Carlitosowi wpisać 5-6mln€