Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5308
Stary 06.02.2018, 19:44
Patti, wyrazy szacunku! A jutro-pojutrze się dowiesz, że "jak ustaliła Gazeta Krakowska, Paul Bragiel był na derbach Krakowa". Tu ciepłe pozdrowienia dla "dziennikarzy", dla których to forum jest głównym źródłem wiedzy o Wiśle. Wiem, że to czytacie

Bragiel wygląda tam, jakby właśnie wrócił z jakiegoś indyjskiego aśramu. Regan, dla mnie bomba!
Odpowiedz cytując