Jacy kibice? ;D zadzwonil Pan Stasio i przemowil w imienia kilkudzisięciu tysięcy kibiców Wisly? ?
Serio, istnieje taka grupa? ? jak sie nazywa

maja swoj profil na FB
Smiejemy sie z tego ale przykre ze jest w miare powazne radio robi takie cyrki. Jeszcze ktos w to uwierzy i pomysli ze istnienieje jakas grupa która strajkuje pod siedzibą klubu w liczbie 3000 osob