Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4096
Stary 06.02.2018, 11:13
Jacy kibice? ;D zadzwonil Pan Stasio i przemowil w imienia kilkudzisięciu tysięcy kibiców Wisly? ?


Serio, istnieje taka grupa? ? jak sie nazywa maja swoj profil na FB


Smiejemy sie z tego ale przykre ze jest w miare powazne radio robi takie cyrki. Jeszcze ktos w to uwierzy i pomysli ze istnienieje jakas grupa która strajkuje pod siedzibą klubu w liczbie 3000 osob
Ostatnio edytowane przez aNouc : 06.02.2018 o godz. 11:16.
Odpowiedz cytując