Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36703
Stary 06.02.2018, 10:46
Kontynuując temat

1) Wielu obawia się ustawy 447, a większe problemy możemy mieć z podpisaną w 2009 r. przez rząd Tuska Deklaracją Terezinską: https://wpolityce.pl/polityka/380063...cja-terezinska


2) Żydzi piszą na nowo historię...
Cytat:
Według nieoficjalnych doniesień Naftali Bennett (minister edukacji Izraela) planował wizytę w Polsce. Miał się spotkać m.in. ze studentami i ministrem nauki Jarosławem Gowinem.
Zdążył już wydać oświadczenie, w którym napisał, że chciał powiedzieć Polakom, iż jego zdaniem odpowiadają oni za Holokaust.

"Rząd polski odwołał moją wizytę, bo wspomniałem odpowiedzialność Polaków za zamordowanie ok 200 tysięcy Żydów w czasie Zagłady. To jest dla mnie honor. Dla całego Izraela" napisał na Facebooku Bennett.

3) Artykuł jednej z większych gazet w Niemczech:
http://www.sueddeutsche.de/kultur/po...ophe-1.3852273



Już widzę jak Niemiec pozwala na protesty... pod ścianę i rozstrzelać...


4) Smutne podsumowanie.
Cytat:
No i co?
Wychodzi na to, że lepiej było założyć kolaboracyjny rząd w Vichy, olać temat jak Holendrzy, uformować SS Galizien i inne lokalne oddziały w prawie wszystkich krajach, zawiązać sojusze z Hitlerem, nazywać się Franco i Mussolini, a nawet być niemieckim zbrodniarzem (bo przecież przeprosił) niż walczyć, założyć państwo podziemne, wywoływać powstania, ukrywać prześladowanych, karać kapusiów, zdrajców i szmalcowników, bić się na frontach Europy za wszystkich, a na końcu walczyć z komunistami.

Fajnie, przewrotnie. To już chyba rozumiem skąd u nas tyle osób działa dziś przeciw Polsce. Wyciągnęli chyba wnioski dla własnych korzyści.

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.02.2018 o godz. 11:38.