Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6856
Stary 05.02.2018, 22:53
Na początku sceptycznie podchodziłem do nowego modelu scoutingu, ale ogarnąłem go i są efekty. Portugalia pełna perełek.
Deleu, notabene niezły scout, znalazł mi w Argentynie tego kolesia. Nie chciał przejść, ale go urobiłem przez media. Pograł półtora sezonu. Rzucali z początku 20 baniek, które odrzucałem. Pojechał na MŚ to zaczęły się wyższe oferty. Przyszło City, dałem 60 baniek, chcieli negocjować, to dałem 55 zgodzili się.

Motywacja jest. Ściągnąłem Hojbjerga z Southampton, Llorente z Realu, do tego młodzi, obiecujący gracze na każdą pozycję. Jeszcze dużo pracy przede mną. Właśnie wyłapałem od PSG w Superpucharze 4-1 .
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując