Ja u siebie mam połowę trzeciego sezonu. W ostatnim dniu okienka letniego przyszła oferta za Balanyuka z Herthy, na odczepnego rzuciłem 6.25mln i się zgodzili. Nie narzekałem zbytnio, bo ten młody newgen z akademii Gąska jest świetny, a dzięki tej kasie w zimie właśnie sobie kupiłem Szymańskiego z Legii. Ot, taki prztyczek w nos, oni i tak tę kasę przejedzą
https://scr.hu/GXAY62 statystyki młodego