Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6853
Stary 05.02.2018, 20:11
Mi sie jeszcze nie nudzi. Wygram Wisla LM i KMS, pozniej zaczne grac samymi Polakami i wychowankami. Po jakims czasie pewnie mi sie znudzi to zaczne od jakiejs najnizszej angielskiej ligi
Odpowiedz cytując