|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
Było to już na forum?
Mateusz Miga napisał(a):
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...zelcow/6q668yx
To najważniejsza informacja dla kibiców Wisły w tym oknie transferowym. Carlitos zostaje w klubie. Kilka dni temu przedstawiciele Białej Gwiazdy spotkali się z Carlitosem. Wspólnie ustalono, że hiszpański napastnik zostanie na wiosnę w Wiśle. Sytuację może zmienić jedynie oferta nie do odrzucenia. Te, które trafiły do Krakowa do tej pory, dalekie były od oczekiwań.
|
|
|