Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80990
Stary 05.02.2018, 18:20
Chyba za każdym razem, gdy podpisywaliśmy kogoś przez prawo Bosmana i nie wykupywaliśmy, coś złego stawało się temu zawodnikowi. Garguła miał dograć pół roku w Bełchatowie a za chwilę złapał kontuzję, która złamała mu karierę. Thwaite, niby czołowy obrońca z ligi rumuńskiej, siedział w klubie kokosa i po przyjściu do nas był zupełnie bez formy i grał jak paralityk. W sumie nie potrafię wskazać przykładu, gdy transfer, przeprowadzony dzięki Bosmanowi i nie wykupiony, nam się udał. Także, mając takie doświadczenia, lepiej pukać w niemalowane i walczyć o zbicie ceny i ściągniecie chłopaka teraz. Nawet gdyby nie zdążył zbyt wiele pograć w tej rundzie.
Powód: dopisek: "i nie wykupiony"
Ostatnio edytowane przez jova : 05.02.2018 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując