|
Od strony praktycznej możemy ocenić, ze ruch prawidłowy. Zapewne przed meczami topowymi z Legią czy Lechem, biletów pójdzie jeszcze więcej.
Z drugiej strony jednak, ludzie którzy mieli kartę wydawali mi się bardziej związani z klubem. Teraz patrząc na potencjalne benefity dla tych karcianych mam jakiś niedosyt. Mam nadzieję, że jeszcze pomyślą o rozwoju tego profilu i coś fajnego dorzucą.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|