Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13438
Stary 05.02.2018, 17:32
Od strony praktycznej możemy ocenić, ze ruch prawidłowy. Zapewne przed meczami topowymi z Legią czy Lechem, biletów pójdzie jeszcze więcej.
Z drugiej strony jednak, ludzie którzy mieli kartę wydawali mi się bardziej związani z klubem. Teraz patrząc na potencjalne benefity dla tych karcianych mam jakiś niedosyt. Mam nadzieję, że jeszcze pomyślą o rozwoju tego profilu i coś fajnego dorzucą.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując