Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
80986
05.02.2018, 15:59
milion zlotych za goscia ktoremu konczy sie kontrakt za pol roku i zanim wejdzie w druzynie minie 5 kolejek to byloby kretynstwo,kasą to my nie sramy...wyczekac do konca okna ,100 tys euro to max
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff