Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21267
Stary 05.02.2018, 15:14
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
stać nas było 400k€ za szczerze mówiąc i nie obrażając nikogo nonejma ze Slavena, to myślę że będzie nas stać 500k€ za jednego z lepszych jeśli nie najlepszego ŚP polskiej ligi ubiegłego sezonu, ponadto to może to być jedyna okazja na wyciśnięcie z Genoi kasy, za pomocą jej piłkarza, którego kupili 4 drożej 10 miesięcy temu, wyrwać(jeśli 2,2mln€ to prawda) z nich te 1,7mln€ i niech oddają Brleka i dziękuję kur.wa bardzo, z makaronami nie robimy interesów chyba że całość gotówką od ręki
Tutaj chodzi o wysokość pensji, 400k euro rocznie ostatni raz to chyba płaciliśmy naszym gwiazdom z demobilu za Maskanta (niech mnie ktos poprawi, jeśli się mylę).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 05.02.2018 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując