TOMEK 11 napisał(a):

|
stać nas było 400k⏠za szczerze mówiąc i nie obrażając nikogo nonejma ze Slavena, to myślę że będzie nas stać 500k⏠za jednego z lepszych jeśli nie najlepszego ŚP polskiej ligi ubiegłego sezonu, ponadto to może to być jedyna okazja na wyciśnięcie z Genoi kasy, za pomocą jej piłkarza, którego kupili 4 drożej 10 miesięcy temu, wyrwać(jeśli 2,2mln⏠to prawda) z nich te 1,7mln⏠i niech oddają Brleka i dziękuję kur.wa bardzo, z makaronami nie robimy interesów chyba że całość gotówką od ręki
|
Tutaj chodzi o wysokość pensji, 400k euro rocznie ostatni raz to chyba płaciliśmy naszym gwiazdom z demobilu za Maskanta (niech mnie ktos poprawi, jeśli się mylę).