Ależ te Wasze rozważania na temat Petara są zabawne

My teraz nic nie musimy i to będzie nasza dobra wola jeżeli weźmiemy Brleka na wypożyczenie. Jeżeli nadal zostanie we Włoszech i to bez gry przez ROK to napewno już nie zawojuje tej ligi, ba tej drużyny....