Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21265
Stary 05.02.2018, 14:43
Ależ te Wasze rozważania na temat Petara są zabawne My teraz nic nie musimy i to będzie nasza dobra wola jeżeli weźmiemy Brleka na wypożyczenie. Jeżeli nadal zostanie we Włoszech i to bez gry przez ROK to napewno już nie zawojuje tej ligi, ba tej drużyny....
Odpowiedz cytując