|
Do Framat:
Rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, np. Genua skreśliła już zupelnie Brleka taki przykład, jak Brlek niechce stracić swojego najelpszego czasu jeśli chodzi o lata gry (ma 24l.) Genua płaci Brlekowi połowe jego nominalnego kontraktu. Myśle że Brlek by się nawet nie zastanawiał, bo popierwsze dużą część by dostał, po drugie moze wrocić do Wisły odbudować się szybko i znowu wrócić na zachod przy dobrej grze w Wiśle.
Uwierz mi że żaden piłkarz niechce w jego wieku siedzieć na trybunach i marnowac kariere, co innego jak masz 32 lat w tedy kasa się liczy przukłady, Radović, mąka, Hamalainen co tylko za kasą lecą gdzie wiecej.
Rozwiązanie kontraktu ale min. polowe kontraktu za jeszcze 2 lata by np. dostał w tedy to był by byl najlepszy wariant dla Wisły ale do oczywiście to tylko moje dyrdymaly, ale bylo dużo takich sytuacji w piłka nożnej.
|