Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21261
Stary 05.02.2018, 13:53
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
4. Wisla nie płaci nic, wiec Wisla WIN WIN WIN

A tak na serio najlepsza możliwa decyzja to taka:

1. Genua splaca zalegle raty w calości.
2. Brlek rozwiązuje kontrakt za porozumieniem stron.
3. Wisla, Kibice witaja Brleka jako mistrza świata wraz z jego manadzerami

WIN WIN WIN
Dlaczego Brlek miałby rozwiązywać kontrakt i rezygnować z wysokiej gaży na rzecz niskiego kontraktu w Wiśle?
Jest głupi?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując