Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21260
Stary 05.02.2018, 13:14
Po pierwsze my nic nie musimy. To Włosi sa w dupie bo nie dosc ze za niego nie zaplacili a maja miesiac to nigdzie indziej nie moze on grac.Zreszta jak Brlek nie przebil sie w takiej Genui to mu kariery nie wroze poza nasza liga.
Odpowiedz cytując