Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21259
Stary 05.02.2018, 12:53
4. Wisla nie płaci nic, wiec Wisla WIN WIN WIN

A tak na serio najlepsza możliwa decyzja to taka:

1. Genua splaca zalegle raty w calości.
2. Brlek rozwiązuje kontrakt za porozumieniem stron.
3. Wisla, Kibice witaja Brleka jako mistrza świata wraz z jego manadzerami

WIN WIN WIN
Odpowiedz cytując