4. Wisla nie płaci nic, wiec Wisla WIN WIN WIN
A tak na serio najlepsza możliwa decyzja to taka:
1. Genua splaca zalegle raty w calości.
2. Brlek rozwiązuje kontrakt za porozumieniem stron.
3. Wisla, Kibice witaja Brleka jako mistrza świata wraz z jego manadzerami
WIN WIN WIN