|
Jakub nie porownuj ligi polskiej do realu madryt. W 21 wieku Wisla to najbardziej utytuowany klub. Im wiekszy klub tym wieksze mozliwosci. Czemu uwazasz Wisle za gorsza od amiki i legii? Mysle ze grali juz u nas nieraz gracze ktorzy zarabiali wiecej niz 300k
|