Wyświetl pojedynczy post
siedzenaganku2
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21256
Stary 05.02.2018, 11:33
Jakub nie porownuj ligi polskiej do realu madryt. W 21 wieku Wisla to najbardziej utytuowany klub. Im wiekszy klub tym wieksze mozliwosci. Czemu uwazasz Wisle za gorsza od amiki i legii? Mysle ze grali juz u nas nieraz gracze ktorzy zarabiali wiecej niz 300k
Odpowiedz cytując