Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21255
Stary 05.02.2018, 11:26
stać nas było 400k€ za szczerze mówiąc i nie obrażając nikogo nonejma ze Slavena, to myślę że będzie nas stać 500k€ za jednego z lepszych jeśli nie najlepszego ŚP polskiej ligi ubiegłego sezonu, ponadto to może to być jedyna okazja na wyciśnięcie z Genoi kasy, za pomocą jej piłkarza, którego kupili 4 drożej 10 miesięcy temu, wyrwać(jeśli 2,2mln€ to prawda) z nich te 1,7mln€ i niech oddają Brleka i dziękuję kur.wa bardzo, z makaronami nie robimy interesów chyba że całość gotówką od ręki
Odpowiedz cytując