wypożyczenie może być ale tylko z klauzulą wykupu za 500 tys euro. wtedy niech Brlek wraca do nas i jeżeli bęzie się nadawał to sam się dorzucę do tego transferu i myślę, że Wy też

po prostu awans do pucharów, dzięki Brlekowi powoduje że go wykupujemy, to jest chyba proste działanie matematyczne i dosyć logiczny ruch
