Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21664
Stary 04.02.2018, 14:01
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Szkoda kasy. Jak wypali w końcu Twoja bomba to pospadają i się zniszczą.
Bomba jest tuz tuz wiec zanim wybuchnie to napewno nie zdążą zamontować
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując