Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21240
Stary 04.02.2018, 13:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeden nazywa to ogrywaniem cudzego zawodnika, inni (jak ja) nazywają to osiaganiem lepszych wyników i np pomoc w awansie do pucharów. Kwestia podejścia.

Wolskiego mielismy tylko na pol roku. Ktoś żałował że do nas trafił?
Wolskiego teoretycznie mogliśmy mieć na dłużej (niestety nie było funduszy na wykup z Fiorentiny), w przypadku Brleka niemal pewne jest, że będzie tutaj 4 miesiące - czytaj: nie można z nim wiązać żadnych długofalowych planów.
Skąd masz pewność, że zawodnik, który ostatnie pół roku spędził na ławce, pomoże nam w awansie na miejsce pucharowe?

Edit: Oczywiście nie miałbym nic przeciwko powrotowi Brleka nawet na te 4 miesiące pod warunkiem, że:
- nie będzie miał pewnego miejsca w składzie niezależnie od formy
- jego wypożyczenie w jakikolwiek sposób nie zmniejszyłoby długu Genoi wobec Wisły
- Wisła miałaby symboliczny udział w wypłacanych mu pensjach
Ostatnio edytowane przez Patryko : 04.02.2018 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując