Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21239
Stary 04.02.2018, 13:12
Moim zdaniem jest odwrotnie.

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wedle słów dyrektor generalnego Genoi, jak i słów Krzyśka Kiewicza, rozważaną opcją jest jedynie wypożyczenie do lipca. Mamy początek lutego, zanim by go Carillo jakoś ogarnął byłby marzec. Teoretycznie 4 miesiące ogrywania "cudzego" zawodnika (żeby utrzymał rytm meczowy ), aby w lipcu w najlepsze wrócił do Włoch. To, czy Wisła w tym czasie by zyskała na jego sprowadzeniu jest niewiadomą, gość ostatnie pół roku grzał dupsko na ławce. W tym scenariuszu zyskuje tylko i wyłącznie Genoa.
Mam podobne zdanie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując