|
Genoa jest mocno pod ścianą bo jak nie przyjmie warunków stawianych przez Wisłę chłopak ma pół roku siedzenia na trybunach, albo grania w rezerwach (o ile mają?). Petar w ogóle nie został zgłoszony do rozgrywek. To jest też dobry układ na szybsze wymuszenie spłaty rat za transfer.
|