Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6848
Stary 04.02.2018, 11:23
To ja staram się maksymalnie 10 baniek wydawać na zawodnika.
Liga zdominowana, w europie chuja ugrać mogę*, więc chce zrobić zajebisty budżet Wiśle .

edit
*Ta Liga Europejska znowu nie taki ....

https://www.fotosik.pl/zdjecie/6308afb12dfc7d9c
Powód: LE
Ostatnio edytowane przez johny96 : 05.02.2018 o godz. 12:01.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując