Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
6848
04.02.2018, 11:23
To ja staram się maksymalnie 10 baniek wydawać na zawodnika.
Liga zdominowana, w europie chuja ugrać mogę*, więc chce zrobić zajebisty budżet Wiśle
.
edit
*Ta Liga Europejska znowu nie taki ....
https://www.fotosik.pl/zdjecie/6308afb12dfc7d9c
Powód: LE
Ostatnio edytowane przez johny96 : 05.02.2018 o godz. 12:01.
Tylko jeden klub !
johny96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do johny96
Znajdź inne posty napisane przez johny96