|
Halinovic ma potencjal taki sam jak Brlek poprostu ma.bardziej pozycje cofnieta... przyppmne tylko ze Brlek tez potrzebowal pol roku na rozruch... teraz uwazam bedzie moment Halinovicia wierze w niego, tak samo w Balaniuka ale mniej w Kostala, Wojo napewno jest wstanie wejsc na wyzszy poziom niz jest bo tez ma auper zdolnosci dryblingu i zmysl podania
|