Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6847
Stary 04.02.2018, 10:25
47 baniek ojro to ja sam Wisla w tym samym roku na transfery wydaje
edit: Najmocniej przepraszam, sprawdzilem, 37 baniek

Wiekszosc na tych dwoch:
https://images81.fotosik.pl/984/5503fa0ee19a9604.jpg
https://images81.fotosik.pl/984/353f37ddccd5b112.jpg

Fajna sprawa, jak w pierwszym meczu ligowym w sezonie, wygranym 4:0, trzy bramki strzelilo trzech wychowankow, 3 asysty dolozyl kolejny wychowanek, a czwarta bramke wcisnal Glik.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.02.2018 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując