Markus napisał(a):

Nie rozumiem argumentów typu "zablokuje Halilovica" , który w ani jednym meczu jesieni nie pokazał, że warto na niego stawiać i wiązać z nim jakiekolwiek plany.
|
Sandecja, jeden mecz odhaczony.
Coś w sobie ma chłopak i wydaje mi się, że jeśli trener by mu zaufał i na poważnie z nim popracował to mógłby być z niego solidny grajek. Widać, że chce grać nieszablonowo, a problem pojawia się, gdy ma za dużo czasu.