|
Jeśli jest szansa na powrót Brleka na dłużej niż pół roku, należy to zrobić. Gdyby się potwierdziło, że Włosi zań nie zapłacili, Wisła powinna odzyskać od nich przynajmniej zawodnika. Znów będzie go mogła odbudować i sprzedać z zyskiem. Ten transfer w takim wypadku podlega anulowaniu.
Nie rozumiem argumentów typu "zablokuje Halilovica" , który w ani jednym meczu jesieni nie pokazał, że warto na niego stawiać i wiązać z nim jakiekolwiek plany.
|